3. CLINICAL-Basic - Fizjoterapia Dziecięca u pacjenta w domu - 507 801 675

Przejdź do treści
Kurs Watsu® Basic Clinical Applications for Children with Cerebral Palsy
Program kursu został stworzony w oparciu  o materiały certyfikowanego kursu Watsu® Basic oraz doświadczenia Instruktora zdobyte na wielu  kursach poświęconych tematyce mózgowego porażenia dziecięcego oraz wielogodzinnych praktykach  jako terapeuty.

LICZBA GODZIN: 16h. Szkolenie ma charakter praktyczno – wykładowy.

UCZESTNICY: Kurs jest przeznaczony dla osób mających już (minimum) uprawnienia Terapeuty  Stażysty Watsu® (Watsu Provider), którzy w swojej pracy spotykają się z dziećmi z mózgowym  porażeniem dziecięcym w wodzie i na lądzie. Dla czerpania większej korzyści ze szkolenia zalecane  jest minimum półroczne doświadczenie w pracy z dziećmi z mózgowym porażeniem dziecięcym na  lądzie lub w wodzie.  Kurs jest wstępem do dalszych autorskich szkoleń z tematyki wykorzystania możliwości dzieci z  mózgowym porażeniem dziecięcym poprzez sesje Watsu®. Program kursu został stworzony w oparciu  o materiały certyfikowanego kursu Watsu® Basic oraz doświadczenia Instruktora zdobyte na wielu  kursach poświęconych tematyce mózgowego porażenia dziecięcego oraz wielogodzinnych praktykach  jako terapeuty.

LICZBA GODZIN: 16h. Szkolenie ma charakter praktyczno – wykładowy, (12 godzin praktyki - ląd/  woda) i 4 godziny wykładowe - ląd).

UCZESTNICY: Kurs jest przeznaczony dla osób mających już (minimum) uprawnienia Terapeuty  Stażysty Watsu® (Watsu Provider), którzy w swojej pracy spotykają się z dziećmi z mózgowym  porażeniem dziecięcym w wodzie i na lądzie. Dla czerpania większej korzyści ze szkolenia zalecane  jest minimum półroczne doświadczenie w pracy z dziećmi z mózgowym porażeniem dziecięcym na  lądzie lub w wodzie.

PROGRAM KURSU:
  1. Przedstawienie, doświadczenie podstawowych wzorców ruchowych  wykorzystywanych przez dzieci z mózgowym porażeniem – informacje wstępne,
  2. Analiza aktywności  dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym – co wzmacniać, co modyfikować i dlaczego? - informacje  wstępne,
  3. Uświadomienie ogromu możliwości jakie stwarza dzieciom z mpd środowisko wodne,
  4. Przygotowanie dziecka z mózgowym porażeniem dziecięcym do wejścia do wody,
  5. Analiza technik  Watsu ® Basic i propozycje ich modyfikacji do potrzeb dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym  podczas uczestnictwa w sesji,
  6. Przedstawienie swojego doświadczenia, wizji celowości sesji Watsu®  z dziećmi, z mózgowym porażeniem dziecięcym.
  7. Odpowiedzi na pytania studentów.

INSTRUKTOR: Aleksandra Koziorowska mgr fizjoterapii, Terapeuta NDT – Bobath oraz terapeuta  Watsu® / instruktor Watsu® Basic/ instruktor Watsu® 1.

CENA KURSU zawiera obiad oraz uczestnictwo w zajęciach, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe,  międzynarodowy Certyfikat ukończenia Kursu Watsu®Basic Clinical Applications for Children with  Cerebral Palsy, oraz wpis 16h do internetowego rejestru WABR.

UWAGA! Godziny Kursu Watsu®Basic Clinical Applications for Children with Crebral Plasy nie wliczają  się w 200 godzin potrzebnych do uzyskania uprawnień Terapeuty Watsu®.  
Zapisz się na szkolenie:Wysyłając formularz wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Międzynarodowy Instytut Fizjoterapii Dziecięcej Sp z o.o reprezentowany przez Aleksandrę Koziorowską, zgodnie z Polityką prywatności dla  potrzeb marketingowo-informacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).  Jest ono równoznaczne z akceptacją prawa do wglądu i możliwości poprawienia oraz usunięcia danych osobowych. (art. 23 ust. 1 pkt 1 i ust 2 oraz art. 24 ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych  Dz. U. Nr 133 poz. 883). A także wyrażeniem zgody na wysyłanie korespondencji mailowej, zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku - Dz. U Nr 144, poz.1204.

Międzynarodowy Instytut
Fizjoterapii Dziecięcej Sp. z o.o.

Aleksandra Koziorowska
Tel. 507 801 675
E-mail: biuro@icpi.pl
Międzynarodowy Instytut Fizjoterapii Dziecięcej Sp. z o.o.
mgr Aleksandra Koziorowska
tel. 507 801 675
e-mail: biuro@icpi.pl
Międzynarodowy Instytut
Fizjoterapii Dziecięcej Sp. z o.o.
mgr Aleksandra Koziorowska
tel. 507 801 675
e-mail: biuro@icpi.pl
Międzynarodowy Instytut
Fizjoterapii Dziecięcej Sp. z o.o.
mgr Aleksandra Koziorowska
tel. 507 801 675
e-mail: biuro@icpi.pl
Wróć do spisu treści