5. Child handling - Fizjoterapia Dziecięca u pacjenta w domu - 507 801 675

Przejdź do treści

08.06.2024
27.07.2024
31.08.2024

Child Handling
Szkolenie jest dedykowane dla rodziców, opiekunów dzieci, którzy chcą świadomie opiekować się swoimi dziećmi i wspiera ich rozwój od samego początku.  

Na szkoleniu, w przyjaznej atmosferze będziemy rozmawiać, praktykować i symulować sytuacje, które dzieją się każdego dnia z udziałem Państwa dziecka. Będziemy szukać rozwiązania najbardziej korzystnego dla rozwoju dziecka jak i zwracać uwagę  na Państwa  ergonomię ciała. Udział w szkoleniu jest bardzo dobrze wykorzystanym czasem dla Państwa dzieci i ich zdrowia.

Realizowany autorski program szkolenia Child Handling oparty jest na know how, wiedzy, doświadczeniu Aleksandry Koziorowskiej.

Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatowej i podzielone jest na bloki przedzielone 15 minutowymi przerwami oraz przerwą na lunch.
PROGRAM SZKOLENIA

 1. Przedstawienie programu i idei szkolenia Child handling.
 2. Nieświadome błędy rodziców przy nieumiejętnym child handlingu i wynikające zagrożenia dla zdrowia dziecka.
 3. Omówienie definicji child handling.
 4. Pokazanie i wspólne ćwiczenie podnoszenia dziecka w zależności od wieku i rozwoju psychofizycznego.
 5. Pokazywanie i wspólne ćwiczenie różnych sposobów noszenia dziecka.
 6. Demonstracja i wspólne ćwiczenie przenoszenia dziecka na małą odległość.
 7. Pokazywanie i wspólne ćwiczenie jak rozebrać i ubrać dziecko w komforcie dla dziecka.
 8. W jaki sposób bawić się z dzieckiem tak aby wspierać jego rozwój.
 9. Pokazanie i omówienie pozycji dziecka do karmienia i samodzielnego jedzenia.
 10. Wspólne zastanowienie się czy  obecna na rynku oferta sprzętu dedykowana  dla dzieci jest dla nich w każdym zakresie optymalna.
 11. Omówienie przestrzennego rozmieszczenia mebli w pokoju dziecka tak aby dziecko czuło się w  nim dobrze i bezpiecznie.
 12. Odpowiedzi na pytania uczestników szkolenia.
PROWADZĄCA SZKOLENIE
Aleksandra Koziorowska mgr fizjoterapii, certyfikowany terapeuta NDT – Bobath oraz terapeuta Watsu, instruktor Watsu na poziomie Warsu 1, Trener Biznesu.  Od 2009 pracuje jako fizjoterapeuta dziecięcy wspomagając rozwój  dzieci z problemami neurorozowojowymi. Od 2011 działa w ramach firmy Aleksandra Koziorowska Fizjoterapia Dziecięca. Od 2021 Prezes Międzynarodowego Instytutu Fizjoterapii Dziecięcej Sp. z o.o. rozszerzając swoją pomoc i wsparcie na całe rodziny dzieci z niepełnosprawnością. Uczestniczyła w 4 szkoleniach NDT – Bobath Podstawowych jako student i asystent oraz w 4 szkoleniach NDT - Bobath Baby ucząc się i asystując Nedzie Rotar . Swoje umiejętności komunikacyjne i szkoleniowe rozwijała na sesjach mentoringowych, szkoleniach trenerskich oraz dla mówców.
CZAS SZKOLENIA
1 dzień
10:00 – 16:00
METODY PRACY
1. Wykład.
2. Warsztat
3. Dyskusja.
4. Wymiana doświadczeń.

KOSZT SZKOLENIA
500zł/ regularna cena
MIEJSCE SZKOLENIA
ul. Bosa 4/6
Poznań

Po ukończeniu szkolenia student otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia child handling, wpis do rejestru Międzynarodowego Instytut Fizjoterapii Dziecięcej. Certyfikat upoważnia także studenta do kontynuowania kształcenia się w tym zakresie i uczestniczenia w szkoleniu Trener Child handling.
 
 
Zapisz się na szkolenie:Wysyłając formularz wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Międzynarodowy Instytut Fizjoterapii Dziecięcej Sp z o.o reprezentowany przez Aleksandrę Koziorowską, zgodnie z Polityką prywatności dla  potrzeb marketingowo-informacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).  Jest ono równoznaczne z akceptacją prawa do wglądu i możliwości poprawienia oraz usunięcia danych osobowych. (art. 23 ust. 1 pkt 1 i ust 2 oraz art. 24 ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych  Dz. U. Nr 133 poz. 883). A także wyrażeniem zgody na wysyłanie korespondencji mailowej, zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku - Dz. U Nr 144, poz.1204.

Międzynarodowy Instytut
Fizjoterapii Dziecięcej Sp. z o.o.

Aleksandra Koziorowska
Tel. 507 801 675
E-mail: biuro@icpi.pl
Międzynarodowy Instytut Fizjoterapii Dziecięcej Sp. z o.o.
mgr Aleksandra Koziorowska
tel. 507 801 675
e-mail: biuro@icpi.pl
Międzynarodowy Instytut
Fizjoterapii Dziecięcej Sp. z o.o.
mgr Aleksandra Koziorowska
tel. 507 801 675
e-mail: biuro@icpi.pl
Międzynarodowy Instytut
Fizjoterapii Dziecięcej Sp. z o.o.
mgr Aleksandra Koziorowska
tel. 507 801 675
e-mail: biuro@icpi.pl
Wróć do spisu treści