9. Kliniczna Terapia Wodna - Fizjoterapia Dziecięca u pacjenta w domu - 507 801 675

Przejdź do treści
Kliniczna Terapia Wodna
Kliniczna Terapia Wodna, to program szkoleniowy, który jest dedykowany dla osób, których wartością w życiu jest niesienie pomocy, wrażliwość na potrzeby pacjenta w oparciu o wiedzę i praktykę medyczną. Uczestnik szkolenia w jego trakcie zapozna się z dośwdczeniem terapeutycznym Trenera, dla którego wartością jest dzielenie się swoimi kompetencjami, bo to pomoże wielu pacjentom.
To szkolenie ukierunkuje twoją praktykę teraputyczną w zakresie wiedzy medycznej oraz wiedzy biznesowej. Wiedzy Medycznej bo poznasz podstawy Klinicznej Terapii Wodnej sprawiajacej, że pacjenci będą niezależnie od wieku rozwijać się w miarę swoich możliwości. Biznesowo, bo poznasz klucz do rozwoju kariery zawodowej, także sukcesu w biznesie.

Elementem tego szkolenia, który będzie przewijać się przez całe szkolenie jest komunikacja, która pozwala na budowanie zaufania z pacjentem i jego rodziną, a także pomoc pacjentowi w komunikacji z członkami zespołów medycznych. Taki model komunikacji pozwala  budować autorytet terapeuty, usprawnia terapię, poprawia relacje pacjenta, jego rodziny z lekarzami i innymi ekspertami. To sprawia, że teraputa Klinicznej Terapii Wodnej jest dla pacjenta i jego rodziny Przewodnikiem - Mentorem.

Celem szkolenia jest przygotować osoby, które pragną pomagać dzieciom z mózgowym porażeniem dziecięcym w środowisku wodnym w taki sposób, aby ich pediatryczni pacjenci cały czas mogli się rozwijać na miare swoich możliwości. Aby ich rozwój był niekończącym się procesem, który sprawia im i ich rodzicom radość.

Wg dośwdczenia autora szkolenia Aleksandry Koziorowskiej, do osiagnięcia szczęścia dziecka z niepełnospawnością Terapeuta potrzebuje mieć w sobie empatię, słuchać i wychodzić na przeciw potrzebom dziecka jak i potrafić rozmawiać, słuchać i wychodzić na przeciw porzebom rodzica dziecka. Dlatego każdy poziom  szkolenia będzie rozwijał podążanie za pacjentem, sferę sesnoryczno- wewnętrzną i w kontakcie z pacjentem i z wodą; komunikację z rodzicem, pacjentem, rodzeństwem.

PROWADZĄCA SZKOLENIE
Aleksandra Koziorowska mgr fizjoterapii, certyfikowany terapeuta NDT – Bobath oraz terapeuta Watsu, instruktor Watsu na poziomie Warsu 1, Trener Biznesu.  Od 2009 pracuje jako fizjoterapeuta dziecięcy wspomagając rozwój  dzieci z problemami neurorozowojowymi. Od 2011 działa w ramach firmy Aleksandra Koziorowska Fizjoterapia Dziecięca. Od 2021 Prezes Międzynarodowego Instytutu Fizjoterapii Dziecięcej Sp. z o.o. rozszerzając swoją pomoc i wsparcie na całe rodziny dzieci z niepełnosprawnością. Uczestniczyła w 4 szkoleniach NDT – Bobath Podstawowych jako student i asystent oraz w 3 szkoleniach NDT - Bobath Baby ucząc się i asystując Nedzie Rotar . Swoje umiejętności komunikacyjne i szkoleniowe rozwijała na sesjach mentoringowych, szkoleniach trenerskich oraz dla mówców. Autor, Trener Klinicznej Terapii Wodnej. 14 -letnia praktyka zawodowawspomagająca dzieci z niepełnosprawnością.
Międzynarodowy Instytut
Fizjoterapii Dziecięcej Sp. z o.o.

Aleksandra Koziorowska
Tel. 507 801 675
E-mail: biuro@icpi.pl
Międzynarodowy Instytut Fizjoterapii Dziecięcej Sp. z o.o.
mgr Aleksandra Koziorowska
tel. 507 801 675
e-mail: biuro@icpi.pl
Międzynarodowy Instytut
Fizjoterapii Dziecięcej Sp. z o.o.
mgr Aleksandra Koziorowska
tel. 507 801 675
e-mail: biuro@icpi.pl
Międzynarodowy Instytut
Fizjoterapii Dziecięcej Sp. z o.o.
mgr Aleksandra Koziorowska
tel. 507 801 675
e-mail: biuro@icpi.pl
Wróć do spisu treści