Szkolenie trenerskie I - Fizjoterapia Dziecięca u pacjenta w domu - 507 801 675

Przejdź do treści
Trener Klinicznej Terapii Wodnej poziom I
Przygotowując program szkolenia położyłam duży nacisk na moje doświadczenia, czyli know how, tak by to szkolenie było odzwierciedleniem pracy Terapeuty Klicznej Terapii Wodnej  z punktu widzenia Trenera. Trener Klicznej Terapii Wodnej jest przede wszystkim praktykiem czyli terapeutą , co daje gwarancję, że prowadzone przez niego szkolenie będzie efektywne dla jego studentów. Mam świadomość, że wiele szkoleń jest prowadzone przez teoretyków nie mających wiedzy jakie ich czekają zagrożenia, niespodzianki podczas pracy.

Do udziału w szkoleniu zapraszam zdecydowane osoby, które wcześniej odbyły szkolenia Klinicznej Terapii Wodnej poziom I, II, III i prowadzące terapie w wodzie. Ważne jest by decydując się na udział w szkleniu byś miał chęć uczenia innych ludzi. Uczestnik szkolenia musi  być Terapeutą  Klinicznej Terapii Wodnej i praktykiem Klinicznej Terapii Wodnej.
 
Szkolenie Trener Klinicznej Terapii Wodnej  prowadzę przez trzy dni. Gdzie podczas pierwszego dnia omówimy merytorycznie jak prowadzić szkolenia  zgodnie ze sztuką trenerską z poszerzeniem wiedzy o zakres biznesowy pozwalający na strategiczne budowanie rozwoju swojego biznesu.
 
Podczas dwóch kolejnych dni szkolenia poznasz jak prawidłowo przekazać wiedzę i pomóc studentowi twojego szkolenia wdrożyć mu nowe umiejętności koncepcji Klinicznej Terapii Wodnej. Szkolenie to pozwoli Ci uczyć na terenie całej Polski Klinicznej Terapii Wodnej na poziom I, na zasadach określonych we współpracy z ICPI.
PROWADZĄCY SZKOLENIE
Szkolenie Trener Klinicznej Terapii Wodnej poziom I prowadzę wraz z Andrzejem  Różańskim. Andrzej jest Ekspertem w zakresie komunikacji i biznesu. Jest Trenerem Biznesu, Prezesem Zarządu Akademii ARBIZ. W 2008 jako ekspert, praktyk biznesu został też Certyfikowanym Trenerem Biznesu, a po dwóch latach Trenerem Wystąpień Publicznych. Andrzej nadal poszerza swoje  kompetencje w zakresie szkoleń prawnych oraz psychologii sądowej dzięki czemu pomaga przygotowywać się świadkom do spraw sądowych i w instytucjach. Dalszy rozwój jako praktyka biznesu pozwolił mu na zdobycie uprawnień AML Oficera.


Aleksandra Koziorowska mgr fizjoterapii, certyfikowany terapeuta NDT – Bobath oraz terapeuta Watsu, instruktor Watsu na poziomie Warsu 1, autor i Trener Klinicznej Terapii Wodnej, Trener Biznesu.  Od 2009 pracuje jako fizjoterapeuta dziecięcy wspomagając rozwój  dzieci z problemami neurorozowojowymi. Od 2011 działa w ramach firmy Aleksandra Koziorowska Fizjoterapia Dziecięca. Od 2021 Prezes Międzynarodowego Instytutu Fizjoterapii Dziecięcej Sp. z o.o. rozszerzając swoją pomoc i wsparcie, na całe rodziny dzieci z niepełnosprawnością i studentów pragnących się rozwijać.
PROGRAM SZKOLENIA
DZIEŃ I
 
1.      Przygotowanie terapeuty do prowadzenia KTW
a)     Kompetencje trenerskie.
b)     Narzędzia trenera.
c)     Komunikacja.
d)     Mowa ciała w komunikacji.
e)     Autoprezentacja i autorytet trenera.
f)     Umiejętne radzenie sobie ze stresem
g)     Higiena pracy i głosu.
h)     Asertywność, a pewność siebie.
i)      Hojność społeczna w pracy trenera.
j)      Flow w pracy trenera
k)     Rozwój trenera – wskazówki i literatura.
                       
2.      Praca z grupą
a)     Typy osobowości na sali szkoleniowej
b)     Metoda uczenia przez doświadczenie
c)     Procesy grupowe
d)     Trudne sytuacje
e)     Feedback nie co jest źle, ale co poprawić i jak poprawić.
f)      Krytyka na sali i jak sobie z nią radzić
g)     Wywieranie wpływu na uczestników przez trenera
h)     Budowanie zainteresowania uczestników
i)      Logistyka na sali szkoleniowej
j)      Zaplecze trenera
k)     Proces szkolenia
l)      Przygotowanie szkolenia
m)    Cykl życia szkolenia
n)     Formy prowadzenia szkolenia
o)     Trzy kluczowe momenty szkolenia
                               
3.      Biznes
a)     Kreowanie stabilnego biznesu kluczem do komfortu, sprawdzony model
b)     Marketing w XXI wieku – media, multimedia, socialmedia
c)     Narzędzia – pióro, aparat, kamera, laptop – mój biznes
d)     Strategie min: czerwony dywanik, błękitny ocean, klucz energii, win =win.
e)     Współpraca z ICPI, gwarancja sukcesu.
f)      Przekazanie strategii rozwoju biznesu.
g)     Rozmowa o finansach.
            
DZIEŃ II
1.    Przygotowanie przyszłego Trenera do przeprowadzenie pierwszego dnia szkolenia Klinicznej Terapii Wodnej , poziom I.
 
DZIEŃ III
1.      Przygotowanie przyszłego Trenera do przeprowadzenie drugiego  dnia szkolenia Klinicznej Terapii Wodnej , poziom I.
2.      Podsumowanie szkolenia, panel pytań i odpowiedź.
3.      Wręczenie certyfikatów.

Wybierając się na szkolenie Trener Klinicznej Terapii Wodnej już wiesz, że otrzymasz ode mnie pełne wsparcie, które przeprowadzi Cię bezpiecznie do praktycznego wejścia do zawodu. Możesz już sobie założyć, że po tym szkoleniu zaplanujesz swoje pierwsze szkolenie.

Pamiętaj też o tym, że czekają na Ciebie szkolenia trenerskie  poziom II i poziom III, które zagwarantują Ci prawo do prowadzenia trzech poziomów szkoleń Klinicznej Terapii Wodnej.
MIEJSCE SZKOLENIA
Tarnowskie Termy
(Tarnowo Podgórne, ul. Nowa 54)
lub inne dogodne miejsce.
KOSZT SZKOLENIA
3600 zł
CZAS SZKOLENIA
3 dni

METODY PRACY
  1. Wykład
  2. Dyskusja
  3. Warsztaty
  4. Filmy instruktarzowe
  5. Praca na lądzie i w wodzie
Zapisz się na szkolenie:
Trener Klinicznej Terapii Wodnej poziom IWysyłając formularz wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Międzynarodowy Instytut Fizjoterapii Dziecięcej Sp z o.o reprezentowany przez Aleksandrę Koziorowską, zgodnie z Polityką prywatności dla  potrzeb marketingowo-informacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).  Jest ono równoznaczne z akceptacją prawa do wglądu i możliwości poprawienia oraz usunięcia danych osobowych. (art. 23 ust. 1 pkt 1 i ust 2 oraz art. 24 ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych  Dz. U. Nr 133 poz. 883). A także wyrażeniem zgody na wysyłanie korespondencji mailowej, zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku - Dz. U Nr 144, poz.1204.

Międzynarodowy Instytut
Fizjoterapii Dziecięcej Sp. z o.o.

Aleksandra Koziorowska
Tel. 507 801 675
E-mail: biuro@icpi.pl
Międzynarodowy Instytut Fizjoterapii Dziecięcej Sp. z o.o.
mgr Aleksandra Koziorowska
tel. 507 801 675
e-mail: biuro@icpi.pl
Międzynarodowy Instytut
Fizjoterapii Dziecięcej Sp. z o.o.
mgr Aleksandra Koziorowska
tel. 507 801 675
e-mail: biuro@icpi.pl
Międzynarodowy Instytut
Fizjoterapii Dziecięcej Sp. z o.o.
mgr Aleksandra Koziorowska
tel. 507 801 675
e-mail: biuro@icpi.pl
Wróć do spisu treści